Kouzelné místo na jižní Moravě

Už jste slyšeli o Lednicko-Valtickém areálu? Krásná příroda z uměle i přírodně vytvořených ostrůvků, obohacené vzácnými stromy a rostlinami. Krásný park s jedinečným zámkem Lednice a dalšími památky jako jsou skleník s tropickými rostliny, fontána v zámecké zahradě, Minaret, Janův Hrad.

Lednice skleník

Lednicko-Valtický areál určitě stojí za to ho vidět. Budete si moci projít celý areál. Najdete tu i přírodní skvosty jako jsou jeskyně. Celý areál je propojený dřevěnými mosty, které do krajiny krásně zapadají. Lednice jsou vyhlášeny společně s okolními městy jako vinařské oblasti a najdete tu spoustu kouzelných vinných sklípků. Místní jsou přívětiví a rádi vám dají okoštovat. Nabízíme vám ubytování v krásném hotelu v Lednici. Nabízí pěkné romantické pokoje ve třech provedeních.

  • Standardní pokoje jsou v zámeckém stylu. Budete si připadat jako princezna a princ. Pokoje jsou vybavené satelitní televizí, trezorem, minibarem a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají možnost samostatného balkónu s pohádkovým výhledem na slepé rameno řeky Dyje.
  • Pokoje Deluxe jsou proslulé svým komfortem a nároky na prostor. Pokoje jsou určeny pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Pokoje disponují samostatnou ložnicí pro klid rodičů a obývacím pokojem, aby si děti měli kde hrát. Vybavenost pokojů se malinko liší. V pokoji najdete satelitní televizi, trezor a vysoušeč vlasů. I z těchto pokojů je krásný výhled. Bohužel bez balkónů.
  • Rodinné pokoje disponují největšími nároky na prostor. Vhodný pro četné rodiny nebo kamarády. Vybavenost pokoje je stejná jako u pokojů Deluxe.
  • Ve všech Lednických pokojích Lednice.Galant je možnost připojení na Wi-fi. K pohodlnému spánku vám pomohou ergonomické matrace, kterými jsou vybaveny všechny pokoje. Povlečení je ze sta procentní bavlny a polštáře mají speciální antialergickou úpravu. Budete se u nás cítit jako v bavlnce.

Hotel nabízí privátní wellness, kde si můžete odpočinout ve vířivé vaně nebo uvolnit svalstvo ve finské sauně. Dále tu je infrasauna a možnost objednání masáží. K hotelu je v letních dnech možnost koupání ve venkovním bazénu. K odpočinku patří i dobré jídlo a to si můžete vychutnat v naší zahradní restauraci nebo pizzerii Ristorante.

vinný skle

Večer můžete zakončit ve vinném sklípku s ochutnávkou našich vin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author