Láska podle znamení

Beran

Toto energické znamení musí mít vždy poslední slovo, rád se hádá a dokáže být i agresivní. Proto potřebuje někoho, kdo ho pochopí, jako například další Beran, nebo naopak Váhy, které ho zklidní. Pokud by se Lvem dokázali občas ustoupit, a ne mít vždy navrch, tento vztah může mít budoucnost. Zkusit to může také se Střelcem.
zvěrokruh, znamení

Býk

Romantické znamení, miluje krásné věci a dává důraz na základ. Rozumět si bude s Pannou, se kterou má hodně společného. Fungovat to může ale i s Rakem, jen pozor na tvrdohlavost. Romantiku má rádo také znamení Ryby, se kterým se můžete vzájemně doplňovat.

Blíženci

Blíženec má dvě tváře – dokáže milovat, ale i zradit. Pokud ovšem najde důvěru v partnerovi, dokáže velmi milovat. Přitahuje ho Střelec, který je jeho opačným znamením, ale dokáže ho inspirovat a nechat ho ukázat svou pravou tvář. Vhodným znamením je i Vodnář a Váhy, které se mu trochu podobají.

Rak

Velmi citlivé znamení, ke kterému se hodí znamení vodního charakteru – Ryby, Rak. Mimo ně si ale sedne i s Kozorohem, se kterým si budou vzájemnou oporou. Nedoporučuje se začínat si se Štírem.
souhvězdí, nebe

Lev

Vyžaduje obdiv a cítí se mocným, což dokáže zkorigovat Vodnář. Ideální jsou také Váhy, které dělají egu Lva dobře svými lichotkami. Se střelcem se rozhodně nudit nebude, a navíc se tito dva nebudou omezovat a nechají si určitou volnost.

Panna

Panna touží po dokonalosti a bývá na první pohled chladná, vhodným partnerem jí bude Štír, se kterým bude moct dát najevo své city. Osudovou láskou jí může být Kozoroh, se kterým si bude skvěle rozumět. Doplňovat se bude se znamením Ryby, se kterým si ale nemusí sednout na první dobrou.

Váhy

Intelektuální založení může sdílet s Vodnářem, nudit se nebude se Střelcem, přitahuje se s Beranem a společné zájmy má s Blížencem.

Štír

Toto znamení plné vášně a energie si hledá svůj protějšek ve svém znamení, protože tam dosáhne porozumění. Jen pozor na hádky, které mohou být pěkně ostré. Vášnivý vztah najde se zrozenci Býka, jen někdy bude muset jeden ustoupit, aby se dokázali shodnout. Pokud Rak dokáže mít trochu navrch, je zde zaděláno na pěknou budoucnost.

Střelec

Znamení toužící po svobodě si bude rozumět s Blíženci, kteří je budou neustále překvapovat svými náladami, jen pozor na časté analýzy Blíženců. Klapat by jim to mohlo také s Berany, kteří jim dodají potřebnou jistotu a klid. Rozumět si bude i se Lvem, který ale musí snášet Střelcovi vtipy, které mohou urazit. Střelec miluje humor a někdy si neuvědomí, že může někoho zasáhnout.

Kozoroh

Slušet mu to bude s Rakem a Štírem, který mu bude věrný, což Kozoroh očekává. Vhodným partnerem je i Vodnář, se kterým zažije nečekané věci, jen dejte pozor na žárlivé scény.

Vodnář

Svou intelektuálnost mohou sdílet s Váhami, bavit se budou s Blíženci, vztah plný svobody zažijí s dalším Vodnářem, a nestárnoucí lásku objeví v Beranovi. Vycházet jim to bude také se Lvem.

Ryby

Tato něžná znamení plná pochopení naleznou spojence ve vodním znamení Raka, který si též zakládá na citech. Přitahuje se také s Pannou, ale i Býkem, se kterým budou na stejné vlně.

About the author