Morus alba pendula

Pod tímhle latinským názvem se skrývají plody stromu moruše bílá (morus alba). Je to souplodí nažek, které se využívá hojně ve zdravé výživě. Tyto plody se dají usušit a můžete si tak dopřát jejich chuť kdykoliv během dne, protože sušené ovoce vám vydrží dlouhou dobu a snadno se s ním manipuluje. Můžete mít balíček moruše u sebe v kabelce, a když nestíháte, tak si dáte zdravou svačinku nebo si přidáte pár plodů do snídaně s jogurtem a ovocem. Je to jednoduché, a tak málo stačí, abyste na tom byli zdravotně lépe. Morus alba pendula jsou chutné plody, které máje obrovský vliv na zdraví, a to hlavně na obranyschopnost vašeho organismu. Díky tímto plodům nebudete tak náchylní k různým nemocem, jen tak vás něco neskolí, takže to vyzkoušejte.moruše bílá
Sladká chuť
Má medově sladkou chuť, takže je to i dobrá varianta, jak zahnat chuť na sladké a nesáhnout při tom na čokoládu nebo jiné nezdravá jídla, po kterých byste zbytečně přibírali kila navíc, a to jistě nikdo nechce. Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Pochutnáte si na sladkém, a uděláte něco pro svoje důležité zdraví. Je to jednoduché a určitě to je to nejmenší, co můžete udělat, tak rozhodně tomu dejte alespoň jednu šanci.

Vitamínová bomba

V těchto plodech nenajdete žádný tuk. Obsahuje přírodní cukry, takže na to pozor, nemůžete to jíst v jakékoliv míře, a obsahuje celou dlouhou řadu vitamínů, stejně jako ostatní druhy ovoce. Hlavně vitamín C, který je nejdůležitější v otázce imunity, zajišťuje syntézu kolagenu a tak podobně. Také vitamín K tohle ovoce obsahuje. V Čínské medicíně se moruše využívá hlavně proti nepříjemné únavě, protože vám dodá energii a povzbudí chuti do života. Pokud se cítíte často slabí, tak je jasné, že tohle prostě musíte zkusit. Budete mít lepší náladu, méně budete cítit únavu a celkově se budete cítit lépe. Zkuste a uvidíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author