Vyráběj, prodávej

Člověk byl stvořen k tvořivosti. Cesta od pravěkého lovce, který žil v jeskyni k modernímu člověku obklopenému moderním komfortem, vedla právě prostřednictvím tvořivosti. Člověk dokázal vytvářet stále dokonalejší a dokonalejší výrobky a položil tím základ kultury a civilizace.
V současné době za nás často pracují stroje, a pokud se člověk podílí na výrobě, obvykle je to jen rámcová participace v rámci výrobní linky.
Přesto mají lidé velmi silnou potřebu tvořit rukama, a to se týká mužů i žen. Pro mnohé to představuje relaxaci a příjemný koníček.
Barevné korálky
Samozřejmě se nabízí, že jednoho dne začne být těchto mistrovských děl přebytek. Když už máte domácnost svými díly přeplněnou, začnete obdarovávat své blízké i vzdálené příbuzné, přátele i spolupracovníky. Za chvíli se na Vaši štědrost mohou těšit také sousedé, pokud už i jim domácnosti nezdobí Vaše poctivá ruční práce.
Ručně tvořené mýdla
Možná nastal čas to změnit. Ostatně bylo by žádoucí, kdyby se Vám vrátily alespoň peníze za materiál. Pokud si spočítáte, kolik už jste do svého koníčku investovali financí, pravděpodobně se Vám protočí panenky. A co třeba, kdybyste si tímto způsobem něco málo přivydělali?
Samozřejmě můžete zkoušet nabídnout své produkty do různých obchůdků se suvenýry, můžete si pronajímat stánek na různých akcích typu poutě, vinobraní a tak podobně, ale to vše je samozřejmě velmi časově náročné a zisk je vždy nejistý.
Keramika – ruční práce
V tomto ohledu představuje ideální pomoc internet a weby, které se zaměřují právě na pomoc tvůrčím lidem. Je jich celá řada, a to nikoli jen v Českém prostředí. O rukodělné výrobky je stále větší zájem. Lidé se rádi obklopují krásnými věcmi a rádi také obdarovávají své blízké hodnotnými a originálními dárky. Nemusíte se proto bát, že byste nebyli úspěšní.
Portálům, které nabízejí prodejní prostor pro tvůrce, se říká handmade portály a najdete jich skutečně poměrně hodně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author