Designové schodiště

Vždycky jsem to chtěla mít doma krásné a hlavně designové, aby se to k tobě všechno hodilo, ale protože nemáme hodně peněz, takže to bylo někdy opravdu složité. Nešlo to udělat jenom tak ze dne na den, takže jsme museli všelijakou peněžní výdaj zhodnotit a pořádně promyslet, jestli se nám tohle vyplatí. Kolikrát jsme třeba ani nemohli udělat nějakou přestavbu nebo realizaci, že nám na to chyběly peníze. Byla jsem z toho samozřejmě velice nešťastná, protože dříve, když jsem bydlela ještě u rodičů, tak jsme dávali hlavně na to, aby to doma bylo pohodlné a vkusné a esteticky vyrovnané. Jenomže se současným přítelem jsme tolik peněz neměli.

Zábradlí má různé styly a designy.

A opravdu hodně jsem se styděla požádat své rodiče o to, aby mi finančně pomohli. A zrovna jsme chtěli s přítelem udělat zábradlí na schody. Protože naše staré zábradlí na schody už nevypadalo tak dokonalé, jak bych si přála, takže jsem se přítele zeptala, jestli by zábradlí na schody mohl nějak změnit a poupravit. Chtěla jsem mít dřevěné zábradlí na schody. My jsme tam celé roky měli takové plastové, které už bylo ošoupané. A už esteticky nevypadalo dobře. Dokonce i návštěvy říkaly, že je už na čase tam dát nové zábradlí na schody. Já jsem samozřejmě taky byla pro.

Tohle zábradlí se mi moc líbí.

Jenomže bohužel naše finanční situace nám tuhle neumožnila. Byla jsem ale ráda, že přítel našel jednu pána, který se zabývá zábradlí na schodiště, který nám řekl, že zábradlí na schodiště můžeme splácet formou splátky. Byla jsem ráda a s přítelem jsme do toho šli. A konečně máme krásné nové zábradlí na schody a jsem ráda, že nám takhle pán, co to vyrobil, vyšel vstříc. Kdyby nebylo toho hodného pána, tak zábradlí na schody ani nemáme. Nevím, jak bychom sehnali peníze, tak rychle na to, abychom si mohli dopřát nové zábradlí. Vím, není to životně důležité, ale u mě doma to už dost chtělo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author