Dovolená Slovinsko

Chystáte se k moři, ale stále přemýšlíte o tom, jakou oblast si vybrat? Dovolená Slovinsko je tou skvělou volbou, které určitě nebudete litovat. Nabízí totiž rozmanitou dovolenou a potěší tak nejen ty, co vyhledávají klid a relaxaci, ale i ty, co preferují akčnější dovolenou plnou turistiky a poznávání památek. Protože nejen moře je zde velmi krásné a kdo nemá rád přímé slunce, může snadno najít příjemné místo ve stínu borovic. A z jakých přímořských letovisek si můžete vybírat?

hrad

Oblíbená přímořská letoviska:
PIRAN
Letovisko Piran nabízí nejen krásné místo ke koupání, ale také historické centrum doslova na dosah ruky. Místní pobřeží lemuje nádherná historická promenáda, která láká k procházkám. Klasickou pláž byste tu sice hledali marně (vstup do moře je totiž přímo z promenády), ale zato vás toto místo překvapí křišťálově čistou vodou. Nechybí tu ani útulné kavárny a restaurace.
PORTOROŽ
V letovisku Portorož už na vás čeká dlouhá písčitá pláž s několika moly, které z ní dělají romantické místo vybízející k večerním procházkám. Ani zde nechybí různé kavárny, cukrárny a restaurace. Toto letovisko je takovým hlavním bodem slovinského pobřeží.

slovinsko krajina

KOPER
Letovisko Koper je typické velkým přístavem a okolím s bohatou vegetací. Svým vzhledem je podobné italským Benátkám. Toto malebné městečko má bohatou historii a můžete se tu tak pokochat zajímavými památkami. Konají se tu také různé společenské akce a místo je vyhledávané pro celosvětově proslulá lezecká střediska.
IZOLA
Letovisko Izola je malebným rybářským městečkem, které je oblíbeným turistickým cílem. Mimo krásných pláží, které vybízejí k odpočinku, toto místo také láká turisty i na zajímavé historické památky.
Výběrem jakéhokoliv z těchto oblíbených přímořských letovisek určitě nešlápnete vedle a dovolenou ve vámi vybrané lokalitě si užijete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author