Jak dostat každého muže?

Sedíte doma, díváte se na romantické filmy a přemýšlíte, jak je možné, že některé ženy mají ten dar a každý chlap jim leží u nohou? Můžeme mluvit o vrozené vlastnosti, nebo se to lze naučit? Podívejme se spolu na pár zaručených tipů, díky kterým okouzlíte opravdu každého muže!

muž na rande se ženou

Nechte jej mluvit!

Chlapi se rádi cítí jako dobyvatelé. Nechtějí být dostáni ženou, připadá jim to moc laciné. Uděláte jen dobře, pokud necháte protějšek, ať se o vás snaží. Pokud budete dělat nedostupnou, nic tím neztratíte. Jestliže tedy zaujmete pózu „zamlklé a stydlivé“ uděláte s největší pravděpodobností daleko větší dojem, než když na svoji přítomnost budete upozorňovat každým slovem.

Usmívejte se!

Na ženách není nic hezčího, než když se začnou usmívat. Nemusí jít o hlasitý výrazný a vtíravý smích připomínající řehtání koně, ale zajisté nic nepokazíte, pokud na vysněný protějšek mrknete okem, lehce se usmějete a následně zrak odvrátíte. Možná budete až překvapena výsledným efektem!
rande muže a ženy

Pečujte o sebe!

Bez pochyby všechny muže nejvíce přitahuje ženskost. Málo kdo chce mužatku, která o sebe nepečuje. Nutné tedy je, abyste použila všechny své ženské zbraně. Pokud se hezky nalíčíte, učešete a oblečete, zajisté získáte pomyslné plusové body. Vaši ženskost nejvíce zdůrazní šaty s podpatky.

Nechte je být ochránci!

Každý chlap se potřebuje cítit potřebný. Každý z nich má v sobě ochranitelský pud. Dejte mu možnost, ať jej projeví! Nechte si nabídnout rámě či půjčit bundu.

Nemluvte sprostě!

Opravdu na nikoho neudělá dobrý dojem, pokud se z roztomilé malé slečny vysype proud sprostých nadávek. Budete-li si hlídat svůj slovník, hned budete přitažlivější.

Nepiště první!

Dejte si pozor, ať nezasypete vysněný protějšek nevyžádanými SMS zprávami, nebo četnými telefonáty. Toto chování vám na sex-appealu zajisté nepřidá. Nechte se dobývat! Muž musí mít pocit, že on je pánem situace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author