Jak se jednoduše a rychle seznámit? Online seznamka.


Také stále hledáte své štěstí a zkoušíte všechny možné způsoby, jak někoho zaujmout? Chodíte za zábavou, zkoušíte to na lidi ze svého okolí, nebo si domlouváte rande naslepo? Doporučujeme jednoduše klasickou internetovou seznamku, protože je to snadné, rychlé a bezpečné, pokud nejste naivní a máte všech pět pohromadě.

Kvalitní seznamovací profil

Velkou výhodou seznamky je to, že jste prostě mezi lidmi, kteří se chtějí seznámit a také hledají. No a aby vás našli, tak potřebujete mít vlastní seznamovací profil. No a když už vás najdou, musíte je nějak zaujmout.
Určitě svůj seznamovací profil založte vždy jen a jen na pravdivých informacích, nezapomeňte vyplnit všechny údaje, které je možné vyplnit. A pokud můžete napsat nějaký seznamovací inzerát, nebo vyplnit popisek vlastními slovy, tak si dejte záležet – z této možnosti se totiž dá vytěžit opravdu mnoho. Nemělo by chybět něco málo o vás a vašem aktuálním stavu, co máte rádi, co vás baví a také něco málo o tom, jaký by měl být protějšek.

feet-1779064_640

Pokud na seznamce nepřidáte svou fotku, nedivte se, že se nemůžete delší dobu seznámit. Velké množství uživatelů i návštěvníků se na profily bez fotek často ani nedívá. Navíc i v samotném vyhledávání jsou často profily s fotkou zvýhodněny nad těmi, které jsou bez fotky. Svou fotku přidávejte vždy aktuální, přirozenou a ideálně v kombinaci s tím, co třeba rádi děláte (např. z procházky, sport, příroda…).

Aktivní vyhledávání na seznamce

Ano, díky profilu vás mohou lidé najít a kontaktovat vás. Ale stejně tak vy můžete využít naplno vyhledávání uživatelů a pokud vám někdo padne do oka, tak napsat jako první. Vždy začněte vyhledávání postupně upřesňovat, protože se může stát, že nevhodnou kombinací předvoleb se vám mnoho uživatelů nemusí vůbec zobrazit. A to třeba jen proto, že některý údaj nemají vyplněný, nebo ano, ale špatně.
Vždy buďte na seznamce aktivní a buďte trpělivý – štěstí na seznamce si vás najde. Stačí k tomu doslova několik minut denně a uvidíte, že se dříve či později objeví někdo, s kým půjdete minimálně na první rande a pak se uvidí, co bude dál.

About the author