Lanýžový olej je potěšením pro labužníky s touhou po další originalitě

Když si chcete pochutnat, musíte trochu hledat. Zkoušet nové věci, objevovat dosud nepoznané, každý si jistě najde svou formulaci. Stačí pár kapek a hned víte, jestli vás daná věc opravdu nadchne se vším všudy. Olivový olej je ve světě jižanské gastronomie natolik dominantní, že zde vládne už po desítky generací. Když mu dáte šanci, rozhodně neuděláte chybu. Nemusí mít také jen klasickou chuť, ale rád se promísí třeba s lanýži nebo pomeranči. Záleží pak už jen, co z toho preferujete, nabízí se například také rozmarýn.

Marina Colonna 3

Nevšední chuť lanýžů se znovu představuje

Co se vám vybaví, když se řekne lanýžový olej? Slyšeli jste o něm už někdy? Aroma této houby je jedinečné a má svou reputaci i proto, že ji v klasickém obchodě nekoupíte. Olivový olej, v němž se snoubí i chuť bílého lanýže, se hodí k tradičním italským pokrmům – těstoviny s houbami, rizota nebo také „obyčejná omeleta“, záleží na chuťových preferencích strávníků a jistě také jejich aktuálním rozpoložení.
Značka, jako je Marina Colonna, patří k zavedené italské klasice. Jméno, které provází historii země pod Alpami už po staletí, se bude usmívat z každé etikety a přát vám dobrou chuť, ať už připravujete v kuchyni navenek běžné nebo zcela nevšední jídlo. Nebo byste rádi vybrali dárek, po kterém se oči obdarovaných doslova rozzáří? V nabídce jsou i kvalitní oleje z Chorvatska či Řecka, stačí si navolit preference a trochu zapátrat.

Marina Colonna 1

Myslete dopředu, vybírejte dárky včas

Pokud tedy hledáte zajímavý vánoční dárek, máte tady pár zajímavých tipů. Nebojte se, rok uteče jako voda a lepší je, když se zásobíte nějakou dobu předem, ať pak nemáte zbytečný vánoční stres. Nebo lépe řečeno – ať je v dnešní uspěchané době trochu víc času na rodinu v době, kdy byste si jej rozhodně měli udělat. Inspirujte se proto na olivum.cz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author