Co si přeje vaše tělo?

Každý z nás se denně setkává s únavou, nedostatkem energie, stresem, bolavými zády či klouby. Ignorování rizikových faktorů často vede k závažným zdravotním problémům. Začněte se o své zdraví starat včas. Lázeňské prostředí vybízí svým klidným prostředím, upravenou zástavbou a rozlehlými parky s plochami zeleně k odpočinku. Svěřte tedy své tělo do rukou odborníků, kteří se postarají, aby vám bylo lépe.
trávicí trakt
Jaké choroby lze v lázních léčit?
– onemocnění srdce a cév
-onemocnění pohybového aparátu
-gynekologické nemoci
-nemoci trávicího traktu
-nemoci nervové soustavy
-kožní nemoci
-cukrovka
-relaxační pobyty
potřeby cukrovkáře
Lázeňskou léčbu si můžeme hradit jak sami, tak si nechat lázně předepsat od svého lékaře. To pouze tehdy, trpíme-li některou chorobou, která je v seznamu pro indikaci lázeňské léčby. Pak je pobyt v lázních zdarma a připlácíme si pouze na nadstandardní služby.

Během pobytu vás vyšetří lázeňský lékař, který předepíše ty procedury, které budou vyhovovat vašemu zdravotnímu stavu. Je jich hodně a zaberou vám skoro celý den. V podvečer se pak můžete věnovat kulturnímu programu, procházkám, posezení s přáteli v cukrárně nebo posedět nad pěknou knihou. Cílem je, abyste se cítili komfortně a celé vaše tělo i duše odpočívaly.

Každý, kdo měl možnost lázně navštívit, ví, že nikomu ještě neuškodili a tisíce nadšených pacientů se vrací do pracovního života osvěženi a s načerpanou sílou do života. Kdo má možnost, opakuje lázeňský pobyt, jak je to jen možné. Výběr je opravdu veliký, a pokud třeba váháte nad hezkým dárkem pro své blízké, darujte odpočinek a nové zdraví. Určitě nesáhnete vedle. Takový dárek nebude odmítnut.

About the author