Drahé kameny a minerály

Poslední dobou se více objevují šperky, které jsou tvořeny z drahých kamenů nebo přírodních minerálů. Nejedná se o cenově drahé skvosty, přesto jejich síla se nedá vyčíslit hodnotou peněz. Kdo totiž věří, že jim matka příroda vložila do vínku jistou magickou moc, tak získají mnohem víc, než jen tak nějaký šperk. Ten se totiž promění v jejich každodenního ochránce a průvodce životní cestou.
Není tajemstvím, že existují dámské i pánské náramky z minerálů a drahých kamenů, kterým se přisuzují léčivé schopnosti. Údajně dodají potřebnou energii a vše, co se dotyčnému nedostává. Navíc ještě okouzlí svým půvabem a tvarem, protože nenaleznete stejný šperk. Každý je totiž jedinečný originál s různou kresbou a odlesky.

náramek onyx

Pánský náramek si rovněž můžete vybrat podle znamení, což bude vypovídat přesně na míru toho, kdo jej dostane. Takové náramky mohou nosit různé věkové skupiny, ale nerozhoduje ani společenské postavení, protože dobře zvolený náramek, klidně i s kombinací více různých kamenů, vypadá velmi dobře a originálně.

Jak se starat o takový šperk

O své šperky daleko více pečují ženy, ale v tomto případě je péče velmi jednoduchá, že to zvládne každý muž. Pánský náramek z minerálů a drahých kamenů stačí omýt pod proudem vody a položit ho nejlépe tam, kde se o něj postarají sluneční paprsky. Ty znovu kameny dobijí energií a náramek je opět připravený v plné síle přinést své poselství. Je ale pravdou, že ne každý kámen potřebuje stejnou péči, proto je dobré se ujistit, že tato údržba je vhodná pro váš konkrétní produkt. Správná péče podpoří ještě více mystickou moc kamenů a minerálů. Jak vidíte, ani péče není složitá a to rozhodně ocení každý muž.

náramek tygří oko

Energetické náramky

O těchto náramcích je známé, že chrání svého majitele a zajišťují tak i vyčištění energetických drah těla, čímž napomáhají k harmonickému proudění energie. Díky tomuto procesu se samozřejmě dostává organismus do jisté rovnováhy. Ne každý samozřejmě tomu věří. Navíc buďme zcela upřímní, pokud by takový náramek doplnil vždy chybějící energii, podpořil zdraví, ochránil od zlých klevet a přinesl štěstí, zdraví, lásku a prosperitu, tak jste vlastně darovali vše, co si snad každý přeje vlastnit.

About the author