Když chcete kvalitu ve všech ohledech

Postavením domu, či jiným způsobem získáním nemovitostí různých druhů jistě vaše starosti o tento majetek neskončí. Velkou péči je třeba věnovat také zabezpečení okolních pozemků, které jsou samostatné, nebo součástí staveb. Mnoho zákazníků z řad vlastníků rodinných domů řeší tuto otázku stále častěji pořízením plotů betonových, jejichž instalace nabízí mnoho výhod.Pohled zdola na betonový plot s cihlovým designem
Možnost výběru z desítek designových vzorů betonových desek i sloupků a možnost kombinace plastových, dřevěných výplní, či kovových výplní
Možnost svěřit veškerou realizaci vašeho oplocení naší firmě. Zadejte svoji poptávku a obratem dostanete kalkulaci nabídky v závislosti na objednaných komponentech a dalších případných prací, jako je odstranění stávajícího oplocení, dodatečné tmelení spár, či práce ve složitém terénu.
Dodáváme produkty pocházející výhradně od českých výrobců, které podléhají stanoveným normám a směrnicím. Z těchto betonových desek postavíme dle vašich požadavků kromě plotů, například garážová stání, komposty, pergoly a další stavby.
Disponujeme veškerou technikou, s jejíž pomocí upravíme jakýkoliv terén, vyhloubíme základy, nebo zahradní jezírka a bazény.
Naše realizace provádějí odborně proškolení zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru.Starý rezivý plot s visacím zámkem
V naší nabídce současně k oplocení najdete i zajímavě řešené brány a branky ideální pro vaše nové oplocení. Vyrobíme je v různých rozměrech v provedení kov, zinek, plast, dřevo a pletivo, dle vašeho přání.
Pro vaši inspiraci o jednotlivých možnostech a kombinacích při realizaci oplocení, jsme pro vás připravili ukázky staveb v naší rozsáhlé fotogalerii.
Jaro je tu, a to je jeden z pádných důvodů, proč začít s pracemi v okolí vašeho domu, či firemních budov. Dodejte jim kvalitu a krásný vzhled stabilním betonovým oplocením dodaným prostřednictvím naší společností.

About the author