Pozornost, která nejen potěší, ale je rovněž praktická

Koncem roku je celkem běžné, že zaměstnavatel přichystá pro své zaměstnance poděkování za jejich celoroční práci. Formou večírku a s předáním nějaké maličkosti či odměny. Buďte originální a nadělte svým pracovníkům luxusní a kvalitní dárky, které udělají radost a navíc budou praktické. Nevíte si rady, nevadí, společnost Sabon.cz je připravena poradit s vhodným výběrem a dokonce objednávku rozešle na uvedené adresy, což bude další velmi milé překvapení.

olejdokoupele

Nabídka sortimentu je pro ženy i muže

Navštívit kamenný obchod Sabon, to je jako vstoupit do ráje, který je plný rozlišných přírodních vůní, nádherných lahviček a předně ochotného personálu, který rád pomůže s výběrem. Ihned na první pohled je vidět kvalita produktů, protože se zde při výrobě zakládá na přírodních surovinách a s těmi si lidská pokožka skvěle rozumí. Po jejich aplikaci kůže je jemná, dostane výživu a je skutečně hebká. Navíc vůně, která podporuje tento skvělý zážitek, se zkrátka nedá uměle vytvořit.

Bohatý výběr produktů

Někdy je složité, s kterým produktem začít, když chcete v podstatě vyzkoušet všechny. Společnost Sabon.cz připravila pro své zákazníky bohatou nabídku, a tak se rozhodně nikdo nebude při výběru produktů nudit.

  • Péče o tělo – spočívá v nabídce různých přírodních mýdel, sprchových gelů nebo olejů, koupelové pěny, nechybí tělová mléka, peeling, krémy, šampóny a mnohé další produkty, po kterých se cítíte skutečně svěže a skvěle.
  • Péče o vlasy – není asi třeba zdůrazňovat, že zdravé vlasy musí mít dobrý základ a to zdravou pokožku hlavy. Už jste někdy vyzkoušeli například vlasový peeling? Sůl z Mrtvého moře v kombinaci s nabídkou vlasových produktů od firmy Sabon, stimuluje pokožku hlavy a podporuje regeneraci buněk. Tím se přirozeně podporuje zdravý růst vlasů.
  • Péče o domov – produkty, které osvěží a oživí domácnost nebo i pracovní prostředí, tak mají vliv na celkovou psychiku člověka. Díky různým vůním a dekoracím se dá vytvořit skvělé zázemí, které dokáže ovlivnit podmínky, a prospějí zdraví.

Zakoupit si lze jednotlivé přípravky a postupně se s nimi seznámit. Možností je daleko více, například pořídit cestovní sady a nebudete se muset vzdát své oblíbené kosmetiky ani na cestách. Dále jsou skvělé kolekce, které obsahují vše potřebné a rozhodně potěší jejich dárkové balení. Možností, jak udělat radost s tímto výjimečným sortimentem je skutečně mnoho.

Dárkové sady jsou milou pozorností

Produkty se dají zakoupit jednotlivě podle vlastního výběru. Nicméně dárková sada ve velmi pěkném obalu působí elegantně. Některé jsou pouze limitované edice, proto se vyplatí sledovat nabídku produktů společnosti Sabon. Pokud byste potřebovali jiný obsah, protože víte, že daná osoba upřednostňuje například jinou vůni, tak není problém si vybrat jedinečný motiv krabičky a do té vložit vybrané zboží. Možností je mnoho, stejně tak různých kombinací, které zajisté potěší.

krem

Nakupujte se slevou

Přírodní produkty, které nabízí Sabon.cz jsou vysoce kvalitní, již jen díky tomu, že výrobci čerpají z přírody. Skvěle si rozumí nejen s pokožkou, ale jsou přizpůsobeny i k vašemu životnímu stylu. Vliv na vlasy, tělo a pleť celkově ovlivňuje prostředí, kde pracujete nebo žijete. Můžete si tak vybrat odpovídající ochranný produkt, který dodá tělu přesně to, co bude potřebovat. Nicméně je tu ještě jedna možnost, jak si udělat radost a to nakupovat zboží se slevou.

Pořiďte si zákaznickou kartu Royal Passport

Tato karta se dá zakoupit rovněž na e-hopu a poskytuje skutečně mnoho výhod.

  • Vlastnictví je vlastně vstupenkou do členského klubu.
  • Když už jste členy klubu, tak samozřejmě získáváte možnost nakupovat s 10% slevou, ale rovněž využívat i speciálních nabídek a také dárků.
  • Nákup z e-shopu se bez dopravy neobejde. Nákup nad 600,- Kč zajistí dopravu zdarma.

Se zákaznickou kartou bude radost nakupovat i z pohodlí svého domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author