Řešení pro každého

Každý se někdy může dostat do situace, ze které se sám jen těžko dostává. Někdy jsou to dluhy, někdy je to exekuce a někdy nás překvapí život nemile a potřebujeme třeba nové bydlení. Kde na to ale vzít, pokud nejste bohatí, nemáte našetřeno a nemáte dokonce ani vysoký příjem? V takovém případě, je to většinou složité, protože banky po vás chtějí nejen výši příjmu, výdajů, ale také potřebují výpisy ze všech registrů a rejstříků, chtějí vědět, na co peníze použijete a mnohdy ani přes všechny tyto výslechy nic nedostanete.

majetek

U nás je každý vyhovující kandidát. Co musíte udělat pro to, abyste u nás úvěr získali? Nebankovní hypotéka bez registru má jasná a stručná pravidla:

· Podat žádost
· Dát dohromady výdaje a příjmy (jen pro sestavení splátkového kalendáře)
· Ručit nemovitostí svou, nebo třetí osoby a pořídit její fotografie

To jsou veškeré naše podmínky. Poslední z nich je pouhou zárukou, že se budete maximálně snažit splácet. Na druhou stranu, co se splátek týká, máme pro vás dobré zprávysplátky jsou minimální a nabízí se vám zde opravdu hodně možností. Sedneme si společně nad vaši finanční situaci, spočítáme, kolik jste po všech výdajích schopni splácet, a pak teprve určíme nějakou částku. Je nám jasné, že během let se může něco změnit, takže je tu možnost výši splátek regulovat podle potřeby, a to jak směrem nahoru, tak dolu.

finance

Nabízíme pomocnou ruku jak pro rodiny, tak pro jednotlivce

S námi to zvládnete skutečně snadno, snažíme se vyjít vstříc opravdu každému. Neptáme se na to, za co peníze utratíte, nechceme vědět, zdali jste měli nebo máte záznam v registru, u nás jste s čistým štítem a začínáte od nuly. Splátky je možno nastavit až na třicet let, takže byste měli dostatek času dát vše dohromady, a kdybyste náhodou přišli k většímu obnosu, není problém doplatit úvěr, a to bez sankce.

About the author