Z mé erotické povídky – letní brigáda průvodce na hradě

Psal se rok 2021 a já marně hledal brigádu na celé léto. V hlavě jsem měl spoustu brigád, které bych chtěl vykonávat, jenže když už jsem někam zavolal, bylo vše beznadějně zamluvené a být celé léto zavřený v kuchyni, tak na to jsem neměl ani pomyšlení. Asi týden před koncem léta se mi ozvala kastelánka hradu v Českém Chrumbenowe, že jí odpadla jedna slečna, která měla nastoupit od 1.7. k nim na zámek. Úplně jsem zapomněl, že jsem si v únoru dal přihlášku na průvodcovství v jižních Čechách. Do Českého Chrumbenowa jsem to měl blízko a můj kamarád mi nabídl, že bych u něj mohl přespávat, za nějaký menší obnos, jen za ohřev vody na sprchu, takže bych měl za 2500 ubytování na celý měsíc. Samozřejmě bych si jídlo a stravné řešil sám.

Další den jsem přijel na zámek a přijala mě velice sympatická dáma u ní v kanceláři. Udělali jsme spolu asi půl hodinový rozhovor, dala mi přečíst dvoustránkovou smlouvu, na cestu mi dala několik brožurek a čtení o hradu a zámku a že za týden v 7 hodin mám nastoupit.

No, jinak, je mi 18 let, jmenuji se Norbert a studuji na střední škole a rád čtu EROTICKÉ POVÍDKY. Bydlím asi 25 km severně od Krumlova v Českých Budějovicích na sídlišti Máj, kde je celoročně o zábavu postaráno. Takže jsem byl za tu letní brigádu docela rád. Naši mi řekli, že taky budou rádi, že mě dva měsíce neuvidí a aspoň se trochu postavím na vlastní nohy.

nahá žena

Den před prvním červencem jsem obtěžkán kufrem nastoupil na autobus a nechal se přivést na autobusové nádraží, kde už mě čekal kamarád Honza, který mě šel ubytovat do jejich baráku s výhledem na celý Krumlov. Sice to bylo hodně do kopce, ale za ten výhled to tedy stálo. Dostal jsem svůj pokoj v horním patře a nejlepší na tom bylo, že rodiče Honzy odjeli na celé dva měsíce na chatu na Lipno, a že si potřebují odpočnout od turistů.

Večer, než jsem usínal, jsem si pustil DLOUHÁ VIDEA pro dospělé, a trochu se ještě odreagoval, než nastoupím na první brigádu v mém životě. S Honzou jsem se ráno vůbec neviděl, cestou na zámek jsem se zastavil v obchodě pro něco dobrého na zub, koupil jsem si vlašský a feferonkový salát s třemi rohlíky, do batůžku přidal Colu, Orbitky a hurá vyšlápnout na hrad. V 7 hodin mě přivítala kolegyně a že mě první den zaučí, dá mi klíče od dveří, a ještě mě zkontroluje, abych nevykládal při prohlídce lidem blbosti, ale stejně většině lidem je to jedno, co kdo povídá, hlavně že se podívají tam, kde ještě nebyli.

Moje kolegyně Sára byla o rok starší než já, a že už minulý rok prováděla celým hradem a dokonale zná všechny trasy „okruhy“. Renesanční a barokní apartmány, apartmány z 1. a 2. poloviny 19. století, zámecké barokní divadlo, hradní muzeum a zámeckou věž, konírnu a sedlárnu, výstava Šlechtické slavnosti a zábavy a zámeckou zahradu, která je samozřejmě bez průvodce. Sára byla taková menší blondýnka s velkým zadkem a asi pětky kozami. První den na sobě měla velice krátké modré riflové šortky a bílé tričko. Mě se líbí, když je holka macatá s velkými stehny a prsy, které jsou velké jako melouny.

akt ženy

V 8 hodin se už začali trousit první návštěvníci a já šel na první trasu. Bylo tam asi jen 10 lidí, a stále se na něco vyptávali, co ani nesouviselo s hradem. Sára se tomu občas uculovala a když jsem po 55 minutách ukončil mluvení, musel jsem se zeptat Sáry, jestli je to běžné, že se lidi ptají na takové blbosti. Ona se rozpovídala, že se vždy naučila improvizovat a pokaždé si něco vymyslela, aby lidi dostali alespoň nějakou informaci. Dalších 5 tras jsem absolvoval bez sebemenších zaškobrtnutí a navečer mi Sára u kastelánky řekla, že jsem od ní dostal jedničku s hvězdičkou a můžu další den provádět sám.

Další dny jsem se skoro pokaždé míjel se Sárou na chodbách hradu, občas jsme se na sebe jen letmo usmáli a hleděli si své práce. Asi čtvrtý den si na mě počkala v šatně, kde jsme se převlékali a měli své batůžky s věcmi. Začali jsme se bavit o všem možném, odkud jsem, co mám rád a co dělám po práci, protože v sobotu a neděli máme oba dva volno. Řekl jsem Sáře, že jsem u kamaráda v Krumlově na baráku, ale plán na víkend žádný nemám. A prý tam bude jarní jarmark v uličkách u Latránu a celodenní slavnosti v klášterních zahradách, tak bychom mohli vyrazit spolu. Sáře jsem řekl, že je to skvělý nápad a sraz si dáme v 9 hodin u Lazebnického mostu. Sára bydlela na začátku Plešivce, takže jsme to měli k sobě, tak akorát.

Já už čekal na Lazebnickém mostě opřený o dřevěné zábradlí, vedle seděl starý flašinetář v obleku Švejka, točil kličkou a vyhrával staré melodie. Krumlov se pomalu probouzel, a asi za deset minut se v dálce objevila Sára. Na sobě měla obtažené červené kraťasy a bílé tílko bez podprsenky. Sára, když viděla, jak se jí dívám na ty její melounky, jen odpověděla „no co? Tak jsou mi vidět bradavky“. Prý to zjistila až cestou, když se podívala do výlohy, jak má průhledné tílečko. Jenže já si myslel své 😀 To musela vidět už doma před zrcadlem. Kolky, když přece někam vyjdou, stojí před zrcadlem dvě hodiny a prohlížejí se v něm.

erotická poloha

Dělal jsem jako že mě to nezajímá, ale v péru jsem měl lehké mravenčení. Prošli jsem Latránem, dali se do uličky Klášterní, koukli do kovárny a brašnárny na kožené výrobky, koukli, jak tam lidé foukají do skla, vedle si člověk mohl udělat hliněný hrneček a asi po půl hodině jsme dostali chuť na něco dobrého. Sára si koupila štrůdl a já řízek v chlebu. Sedli jsme na lavičku do Klášterní zahrady a jen tak odpočívali. Moc se nám z těch krásných zahrad nechtělo, oba dva jsme si chtěli odpočinout od hradu, takže tím směrem jsme vůbec nechtěli jít. Vzali jsme to přes zahradu směr k řece Vltavě a rovnou na náplavku k červeným židlím. Pomalu se začali objevovat vodáci na raftech, kánoích, kajacích a různých nafukovacích člunech. Nohama jsme se čvachtali v řece a seděli na vyhřátých kamenech.

Sáře jsem se zeptal co bude dál? Kam by se mnou ráda zašla? Chvilku na mě koukala a pak z ní vyšlo, že se už dlouho s nikým nelíbala. Koukal jsem na ní s otevřenou pusou. A já jí odpověděl, že já to mám to samé. Ani nevím, kdo s tím začal, ale hned jsme se začali líbat. Rukou jsem se dotkl těch jejich obřích prsou a Sára jen zasténala, a tiše řekla „tady ne Norberte“. A že zná místo, kde bychom mohli pokračovat. Vrátili jsme se do Klášterních zahrad, kde bylo nově otevřené WC. V zahradách nikdo nebyl, jen jeden pár odcházející z toalet. Sára mě vzala za ruku a táhla k nim do dámské kabinky. Trochu jsem měl strach, ale že prý tam nikdo nechodí, že o těch WC nikdo skoro neví a budeme tam mít určitě trochu soukromí.

Sára za námi zaklapla dveře, zamkla nás a my se znovu začali líbat. V kraťasech se mi udělala boule, málem mě péro roztrhlo trenýrky. Sáře jsem vysvobodil její gigantická prsa z těsného tílka a začal jí cucat její velký bradavky, ty cecky měla fakt obrovský, nikdy jsem nedržel takové dudy. Druhou rukou jsem jí rozepnul zip na šortkách, v nich měla bílé kalhotky. Prstem jsem jí začal prstovat její mokrou kundičku. Sára zrychlila dech a já do ní zajel třemi prsty, voněla fantasticky, měla krásně umytou studentskou prcinu, když jsem si lízl svých mokrých prstů, chutnala jako broskvička s medem. Sáře se to asi moc líbilo a sama od sebe si stáhla šortky až na zem. Stála tam s vyvalenýma kozama a v mokrých kalhotkách.

erotika

Své péro jsem v rychlosti vysvobodil z trenek, odsunul jsme Sáře kalhotky na bok, Sára si postavila jednu nohu na prkénko od záchodové mísy a sama si navedla mého čuráka do její dychtivé svatyně. Začal jsem do ní vjíždět a moje péro bylo v sedmém nebi. Po pěti minutách jsem si Sáru otočil, zadkem ke mně, opřela se rukama o zeď, vyšpulila na mě velký zadek a jedním tahem jsem vklouzl do její roztáhlé kundy. Držel jsem se jí za boky a pérem do ní přirážel, až se o ní koule plácaly. Po stehnech jí tekly proudy tekutin, Sára u toho hekala jak z nějakého pornofilmu.

Najednou někdo vešel do sousední kabinky a začal čůrat, museli jsme zastavit šukání a já čekal v Sáře asi tři minuty, než ta ženská dočůrá a odejde z WC. Chvilku jsme počkali a rozjeli další mrdací kolo. To už jsme oba dva nevydrželi a společně Sára i já, začali pouštět nektary šťáv. Já jsem do ní nastříkal mrdku spermatu a Sára ze sebe vystříkala litr squirtu a mokrého orgasmu.

Ještě že jsem měl v kraťasech vlhčené ubrousky. Sáru jsem pomohl otřít od sperma a šťáv z kundičky. Pár minut jsme ještě počkali, než mi slehne péro, abych si ho mohl upravit do trenek a nešel do ulic s mega erekcí. Sáře trochu slehly bradavky, akorát měla mokré kalhotky, které si vystlala suchými kapesníčky, aby to sperma mělo kam vytéct, až budeme chodit procházkami po městě. Za pár minut jsme sedli do nedaleké zahradní restaurace, kde si dali pizzu a pak se mně Sára omluvila, že musí na WC, když se vrátila, řekla mi, že si musela vyměnit promočené kapesníčky mojí mrdkou, že jsem do ní nastříkal snad dvě deci sperma. Že jí to děsně vzrušuje a chtěla by, abych jí ještě jednou dneska oplodnil. Ještě že jsem měl péro schované pod stolem a servírka to neviděla. Zase mi stálo jako stožár.

dámské pozadí

Napadlo mě, zavolat Honzovi, a prosondovat, zda je doma v baráku. A že jel na kolo do Budějovic a vrátí se pozdě večer. Sára, když to uslyšela, chytla mě za ruku a jen dodala „na co čekáme“? V domě kamaráda Honzy jsme byli asi za 25 minut. Sára šla do schodů do horního patra, na třetím schodu si svlékla červené šortky, a vyběhla v zaříznutých kalhotkách do patra, zaběhla do mého pokoje, klekla si na postel na všechny čtyři, kalhotky dala na stranu, rozevřela nohy od sebe a já se nestačil divit. Její růžová kundička na mě čekala tak krásně připravená. Rukou si stáhla tílko z prsou, a já do ní zajel svým naběhlým ptákem. Sára u toho začala hekat, kozy jí pleskaly ze strany na stranu a já se v ní koupal jako natěšený student na první sex. Rukou jsem jí potěžkal ty její nalitá vemena, nedalo se to odhadnout, dvě kila mohly mít. V čuráku už mě zase cukalo. Sáře jsem oznámil, že je sperma na cestě, ta začala sebou šít, a ještě více se začala přirážet na mé péro. Pár vteřin a já do ní stříkal snad ještě větší dávku než před dvěma hodinami.

Sára se svalila na postel a natěšená řekla „tak takhle mě budeš mrdat do konce života“.

Po zbytek celých prázdnin jsem se u svých rodičů v Budějicích neukázal a se Sárou jsme promrdali snad všechny zákoutí Krumlova.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Už jste někdy navštívili LIVE SEX stránky“?
Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author