Vyměňte cigarety za nové zařízení

Patříte mezi kuřáky, kteří hledají alternativu ke klasické cigaretě? Chcete být cítit tabákem, ale kouření se přesto nechcete vzdát? Dejte šanci kouření, které je inovativní a moderní. Je to právě MOK cigareta, která vás dostane svými skvělými vlastnostmi a možnostmi. Klasické cigarety bývají nepřípustné pro řadu lidí, a není divu, že vznikají nové možnosti, které dokážou požitek z klasické cigarety nahradit.

balíček cigaret

Jak MOK funguje?
Tato cigareta nahřívá tabák jehlou. Jde o zcela novou technologii, která na trhu zatím nebyla. Zařízení má moderní přitažlivý design, který si hned oblíbíte. K dostání je v několika barvách:

  • Modrá
  • Černá
  • Růžová
  • Smaragdová
  • Zlatá
  • Hnědá

Barevných provedení zařízení je opravdu dost, a tak si každý může vybrat svou oblíbenou. Zařízení nahřívá tabákovou směs, která není cítit jako klasické cigarety, a která vám dodá požitek z kouření i bez páchnoucího kouře. Existuje řada náplní, které můžete kouřit. Aktuálně je jich k dostání 6, a všechny můžete vyzkoušet. Každý druh má jinou intenzitu chuti.

nahřívací zařízení

MOK je nová záležitost, a je k dostání na vybraných pobočkách po celé ČR a na e-shopu. Zařízení je k dostání ve dvou variantách. A to není všechno, protože máme i doplňkový sortiment – do něj patří například kryty, pouzdra a náhradní popelník.Přemýšlíte nad tím, že dáte cigaretám sbohem? Vyzkoušejte právě MOK, který dobře chutná a není cítit. Navíc nyní probíhá speciální nabídka, kdy dostanete zařízení i s tabákem za mnohem lepší cenu. Zbavte se cigaret, které s jejich užíváním nesou řadu nepříjemných problémů. Místo toho vyzkoušejte moderní nahřívací zařízení v efektivním designu, které si zamilujete. Je zbytečné omezovat se kouřením cigaret, když si můžete tabák vychutnat i jinak – moderním způsobem, který si pomalu získává místo i u kuřáků, kteří by dřív nic jiného kromě cigarety nekouřili..

About the author