Vzory dotazníků

Už nemusíte vymýšlet od začátku až do konce dotazník pro určenou skupinu lidí. S předpřipravenými šablony dotazníků zvládnete během několika málo okamžiků hravě sestavit okruh otázek potřebný k získání důležitých informací od vzorku lidí. Vytvořte pro vaše potřeby dotazník na vysoce profesionální úrovni a získejte potřebné údaje od respondentů. K dispozici vám jsou nejrůznější vzory dotazníků, ze kterých si určitě i vy vyberete přesně ten pravý pro váš. Šetřete váš čas a vytvořte online dotazník během několika málo minut.

vzor dotazníku

Ideální volba pro zákazníky

Zajímá vás zpětná vazba od zákazníků? Třeba to, jak jsou spokojeni se zbožím či službami? Potřebujete vědět, jak jim vyhovuje zákaznický servis, vyřizování reklamací nebo jak hodnotí vaše webové stránky? Pak vsaďte na některý ze vzorů dotazníků z této sekce. Intuitivní průvodce vás krok za krokem nasměruje k vyhotovení takovéhoto typu dotazníku.

Oblast vzdělávání žáků středních, vysokých a vyšších odborných škol

Také v oblasti vzdělávání si můžete zvolit hned z několika šablon dotazníků. Vzniknout tak mohou dotazníky na téma šikana, hodnocení kurzů nebo spokojenosti studentů a žáků. Tyto typy dotazníků jsou vhodné pro studenty středních, vysokých a vyšších odborných škol.

Dotazníky určené pro zákaznický průzkum trhu

Další vzory dotazníků naleznete i v sekci, která je přímo určená pro průzkum trhu. Díky nim tak můžete zjistit, jaké povědomí mají lidé o konkrétních značkách produktů nebo je také možné je využít pro nábor dobrovolníků či pro jejich zpětnou vazbu.

dotazník s tužkou

Oblast lidských zdrojů

A jaké typy dotazníků je možné použít v oblasti lidských zdrojů? Hodit se vám mohou předpřipravené šablony, které vám usnadní práci a ušetří čas v oblastech jako je tzv. 360stupňová zpětná vazba, spokojenost zaměstnanců nebo dalších podobných oblastech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author